| PKG QTY | Packaging | Pico No. |
|---|---|---|
| 1 | Cello Wrap | 3466-0-E |
| 10 | Cello Wrap | 3466-0-RL |
| 100 | Cello Wrap | 3466-0-C |
| 200 | Cello Wrap | 3466-0-35 |
| Colour | Black |
| Length | 66 ft. / Roll (20 m) |
| Plastic | MSDS |
| Temperature Rating °C | -10 to 80 |
| Temperature Rating °F | 14 to 176 |
| Thickness | 0.007" (0.18 mm) |
| Voltage | 600V |
| Width | 3/4" (18 mm) |
