| PKG QTY | Packaging | Pico No. |
|---|---|---|
| 2 | BLISTER PACK | 3204-12 |
| 10 | BLISTER PACK | 3204-14 |
| Amp | 125A |
| Connect / Disconnect | 8 lb |
| Contact Retention Force | 100 lb |
| Gauge | 4 AWG |
| Material | Copper |
| Temperature Rating °C | -20 to 125 |
| Temperature Rating °F | -4 to 257 |
| Use with | 3230, 3235 |
| Voltage | 600V |
